X A H O B E T E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

X A H O B E T E

XAHOBETE - EMERISS guild site
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Hi Name:Xepo iskam da sum han

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
bloodfurry




Брой мнения : 1
Registration date : 23.10.2007

Hi Name:Xepo iskam da sum han Empty
ПисанеЗаглавие: Hi Name:Xepo iskam da sum han   Hi Name:Xepo iskam da sum han Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 7:24 pm

zdr az sum 63lvl shaman koito iska da vleze v guilda imam 346 skinning i 86 leatherworking imam 380 nature dmg s wrath fo air totem i trinketi stavam na 705 za okolo 20 sec nai golqm crit 3k healing-a e na 460 s razni bufofe stava 600-700 headless horsman okolo 15 puti ve4e sum healval 70tikite na headless horseman bez manata da mi svur6i imalo e 2 slu4iq kogata 1 e umiral za6toto ne sa vnimavali i kogato bossa se vurti sa do nego ili ne6to takova no nikoga nqma6e wipe.Za moq si lvl healer prez okolo 4as dva m isvur6va manata ako healvam normalno no ako na cqloto parti po4ne da i pada krafta i tank i si4ko trqbva da healvam prez 2 pulla mi svur6i no az sega sum elemental Very Happy imam 5062kruf i 6730 mana po4ti vsi4ko mi e sinio skoro moje i da sum 70tka Smile i nadqvam se da me zemete Cool za instancite:
Karazan:znam perfektno kak se bie:princa, nightbane, zabravih mu imeto onq mage-a,znam shaha gore dolo kak se minava, okolo50-60%ot kara go znam i minaval s "BPEMETO" s moq priest
SSC-nikoga ne sum bil
CoT-minaval sum Durnhold Keep, BM,
Grull-i nego sum go minaval Wink samo na purviq boss mi e bledo s taktikite
a sega s priesta imam raid taka4e za SSC 6te trupam exp sega emi aide 4e trqbva da stavam.. Cool


Последната промяна е направена от на Вто Окт 23, 2007 7:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 94
Registration date : 14.10.2007

Hi Name:Xepo iskam da sum han Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hi Name:Xepo iskam da sum han   Hi Name:Xepo iskam da sum han Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 7:19 pm

Апликацията отхвърлена. Не спазваш изискванията за gear, опит и лвл на гилдията. Чувствай се свободен да пуснеш нова апликация като станеш 70 лвл с gear от 5 човека инстанции.
Върнете се в началото Go down
https://perimeter.bulgarianforum.net
 
Hi Name:Xepo iskam da sum han
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» iskam da vlqza v gilda

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
X A H O B E T E :: XAHOBETE :: XAHOBETE :: Апликации-
Идете на: