X A H O B E T E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

X A H O B E T E

XAHOBETE - EMERISS guild site
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 priestling - holy priest

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Priestling




Брой мнения : 1
Registration date : 30.10.2007

priestling - holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: priestling - holy priest   priestling - holy priest Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 6:15 pm

* Име на героя:Priestling

* Клас на героя:priest


* Възраст:17


* Предишни гилдии (Добавете защо сте ги напуснали):непомня името тай като беше много сложно но пак се махнах штото имаше мах 5 човека online


* Линк към профила Ви в Armory сайта:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Priestling


* Защо смятате, че ХАНОВЕТЕ е гилдията за Вас?ми..... незнам....


* Какъв е Вашият текущ playtime? (/played?) 30 часа


* Какъв опит имате? (Инстанции: Pre-TBC, TBC) предполагам че достатъчен Very Happy


* Имате ли активни апликации към други гилдии? имах но след като guild master-а им невлезе повече от 4 дена в wow се отказах....


* Готови ли сте да умирате многократно без да се предавате или да се оплаквате? свикнал сам с тва тай като тва е ежедневие за мен Very Happy


* Гилдията рейдва 2-3 дена седмично(при необходимост може и повече), като рейдовете започват от 20:00-20:30 часа. Мислите ли, че ще можете да присъствате на поне 70% от рейдовете? мога и на 100% да присаствам стига да ме искате Smile


* Какви са целите Ви в играта? full t6 + най яките епице Cool


* Имате ли добър компютър със надежден интернет, който да може да подържа 25 човека в рейд? ем уж имам...


* Какво предлагате и какво очаквате от Гилдията? очквам раид Smile


* Някаква допълнителна информация, която искате да добавите за себеси? няма
Върнете се в началото Go down
Jacko

Jacko


Брой мнения : 17
Registration date : 14.10.2007

priestling - holy priest Empty
ПисанеЗаглавие: Jacko   priestling - holy priest Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 6:37 pm

Одобрен за Trial period.
Върнете се в началото Go down
 
priestling - holy priest
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
X A H O B E T E :: XAHOBETE :: XAHOBETE :: Апликации-
Идете на: